U7 seizoen 2010-2011

  • Trainers:
    • Andriessen Fred – gsm: 0486/95.63.01                                                                    email: freddy.andriessen@telenet.be
    • Braem Lars – gsm:0486/43.82.12                                                                              email: lars.braem@skynet.be
    • Tom De Clercq                                                                                                                email: tommy_de_clercq@hotmail.com
  • Trainingsuren: woensdag 13.30u tot 14.55u
  • Afgevaardigden: Van Kerckhoven Jozef                                                                           email: titiaan.vankerckhoven@telenet.be
  • Thuiswedstrijden op zaterdag 9.30u
  • Wedstrijden op verplaatsing: zie kalender bij evenementen

Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
04/09/2010 15:00 ANTONIA H MARIABURG E 15 – 1
11/09/2010 09:30 MARIABURG E ZANDVLIET C 5 – 3
18/09/2010 12:00 SGRAVENWEZEL E MARIABURG E 26 – 0
25/09/2010 09:30 MARIABURG E KFC BRASSCHAAT D 1 – 14
02/10/2010 09:30 MERKSEM SC E MARIABURG E 11 – 3
09/10/2010 09:30 MARIABURG E TERNESSE F 4 – 7
16/10/2010 13:00 SK DONK C MARIABURG E 5 – 14
23/10/2010 09:30 MARIABURG E ZOERSEL E 6 – 3
30/10/2010 09:30 MARIABURG E VC WIJNEGEM E 14 – 1
06/11/2010 13:00 ANTONIA J MARIABURG E 8 – 4
20/11/2010 10:00 SCHILDE SK E MARIABURG E 7 – 4
27/11/2010 09:30 MARIABURG E ST. JOB F 6 – 5
04/12/2010 09:30 MARIABURG E ANTONIA H uitgest.
11/12/2010 10:00 ZANDVLIET C MARIABURG E uitgest.
18/12/2010 09:30 MARIABURG E SGRAVENWEZEL E uitgest.
08/01/2011 11:15 KFC BRASSCHAAT D MARIABURG E uitgest.
15/01/2011 09:30 MARIABURG E MERKSEM SC E uitgest.
22/01/2011 13:00 TERNESSE F MARIABURG E 8 – 4
29/01/2011 09:30 MARIABURG E SK DONK C 8 – 2
05/02/2011 10:30 ZOERSEL E MARIABURG E 3 – 8
12/02/2011 09:30 VC WIJNEGEM E MARIABURG E 5 – 18
19/02/2011 09:30 MARIABURG E ANTONIA J 3 – 4
05/03/2011 09:30 MARIABURG E SCHILDE SK E 7 – 7
12/03/2011 10:45 ST. JOB F MARIABURG E 15 – 2
26/03/2011 09:30 MARIABURG E ANTONIA H 6 – 10
02/04/2011 10:00 ZANDVLIET C MARIABURG E 5 – 8
09/04/2011 09:30 MARIABURG E SGRAVENWEZEL E 7 – 8
16/04/2011 11:15 KFC BRASSCHAAT C MARIABURG E 4 – 6

U7 AP

04/09/2010 15:00 ANTONIA I MARIABURG F 5 – 0
11/09/2010 09:30 MARIABURG F TUB. BORGERHOUT C 5 – 4
18/09/2010 12:00 SGRAVENWEZEL F MARIABURG F 8 – 8
25/09/2010 09:30 MARIABURG F KFC BRASSCHAAT D 11 – 2
02/10/2010 09:30 MERKSEM SC G MARIABURG F 13 – 3
09/10/2010 09:30 MARIABURG F TERNESSE F 1 – 23
16/10/2010 13:00 SK DONK D MARIABURG F 0 – 10
23/10/2010 09:30 MARIABURG F ZOERSEL F 2 – 14
30/10/2010 09:30 MARIABURG F VC WIJNEGEM F 2 – 10
06/11/2010 11:30 EKEREN FC B MARIABURG F 15 – 1
13/11/2010 09:30 MARIABURG F HALLE F uitgest.
20/11/2010 10:00 SCHILDE SK F MARIABURG F 15 – 1
27/11/2010 09:30 MARIABURG F ST. JOB G 0 – 13
04/12/2010 09:30 MARIABURG F ANTONIA I uitgest.
11/12/2010 12:00 TUB. BORGERHOUT C MARIABURG F uitgest.
18/12/2010 09:30 MARIABURG F SGRAVENWEZEL F uitgest.
08/01/2011 11:15 KFC BRASSCHAAT D MARIABURG F uitgest.
15/01/2011 09:30 MARIABURG F MERKSEM SC G uitgest.
22/01/2011 13:00 TERNESSE F MARIABURG F 18 – 0
29/01/2011 09:30 MARIABURG F SK DONK D 15 – 0
05/02/2011 10:30 ZOERSEL F MARIABURG F 10 – 0
12/02/2011 09:30 VC WIJNEGEM F MARIABURG F 6 – 3
19/02/2011 09:30 MARIABURG F EKEREN FC B 2 – 12
26/02/2011 11:00 HALLE F MARIABURG F 5 – 10
05/03/2011 09:30 MARIABURG F SCHILDE SK F 5 – 0 FF
12/03/2011 10:45 ST. JOB G MARIABURG F 5 – 0
19/03/2011 09:30 MARIABURG F HALLE F 6 – 6
26/03/2011 09:30 MARIABURG F ANTONIA I 4 – 13
02/04/2011 12:00 TUB. BORGERHOUT C MARIABURG F 8 – 5
09/04/2011 09:30 MARIABURG F SGRAVENWEZEL F 3 – 11
16/04/2011 11:15 KFC BRASSCHAAT D MARIABURG F 30 – 2