U9 seizoen 2010-2011

  • Trainers:
  • Trainingsuren:
    • maandag van 18.00 tot 19.00
    • woensdag van 15.00 tot 16.25
  • Afgevaardigde:Tim Verstraelen – Sandra Snelders
  • Thuiswedstrijden op zaterdag om 10.30
  • Wedstrijden op verplaatsing: zie kalender bij evenementen

Wedstijdkalender U9 A & U9 B

U9 A

Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
04/09/2010 10:30 MARIABURG A LOENHOUT A 14 – 4
11/09/2010 12:00 K. WUUSTWEZEL FC A MARIABURG A 2 – 18
25/09/2010 13:00 R. CAPPELLEN FC A MARIABURG A 10 – 11
02/10/2010 10:30 MARIABURG A ST. LENAARTS A 10 – 2
09/10/2010 11:30 WILDERT A MARIABURG A 5 – 21
16/10/2010 10:30 MARIABURG A BRECHT A 6 – 7
23/10/2010 09:30 K. GOOREIND VV A MARIABURG A 1 – 21
30/10/2010 10:30 MARIABURG A ST. JOB A 6 – 3
06/11/2010 14:00 KALMTHOUT A MARIABURG A 3 – 12
13/11/2010 10:30 MARIABURG A ACHTERBROEK A uitgest.
20/11/2010 11:00 EXC. ESSEN A MARIABURG A 0 – 16
27/11/2010 10:30 MARIABURG A KFC ZWARTE LEEUW A 9 – 4
04/12/2010 10:30 LOENHOUT A MARIABURG A uitgest.
11/12/2010 10:30 MARIABURG A K. WUUSTWEZEL FC A uitgest.
08/01/2011 10:30 MARIABURG A R. CAPPELLEN FC A uitgest.
15/01/2011 10:00 ST. LENAARTS A MARIABURG A uitgest.
22/01/2011 10:30 MARIABURG A WILDERT A 15 – 4
29/01/2011 12:30 BRECHT A MARIABURG A 8 – 6
05/02/2011 10:30 MARIABURG A K. GOOREIND VV A 22 – 0
12/02/2011 13:30 ST. JOB A MARIABURG A 5 – 6
19/02/2011 10:30 MARIABURG A KALMTHOUT A 5 – 6
26/02/2011 09:30 ACHTERBROEK A MARIABURG A 5 – 6
05/03/2011 10:30 MARIABURG A EXC. ESSEN A 5 – 2
12/03/2011 13:45 KFC ZWARTE LEEUW A MARIABURG A 4 – 1
18/9 Vriendenwedstrijd: U9A; 09:30 KMVK – Berendrecht, 4-4

19/03/2011 10:30 MARIABURG A ACHTERBROEK A 13 – 3
26/03/2011 11:30 LOENHOUT A MARIABURG A 1 – 16
02/04/2011 10:30 MARIABURG A K. WUUSTWEZEL FC A 3 – 6
16/04/2011 10:30 MARIABURG A R. CAPPELLEN FC A 7 – 2

 

U9 B

Uitslagen en kalender
Datum Uitslag
11/09/2010 12:00 K. WUUSTWEZEL FC B MARIABURG B 12 – 4
18/09/2010 10:30 MARIABURG B BRECHT C 19 – 2
25/09/2010 13:00 R. CAPPELLEN FC B MARIABURG B 15 – 3
02/10/2010 10:30 MARIABURG B MARIA T.HEIDE A 3 – 12
09/10/2010 11:30 WILDERT B MARIABURG B 11 – 17
16/10/2010 10:30 MARIABURG B BRECHT B
23/10/2010 09:30 K. GOOREIND VV B MARIABURG B
30/10/2010 10:30 MARIABURG B ST. JOB B
06/11/2010 14:00 KALMTHOUT B MARIABURG B
13/11/2010 10:30 MARIABURG B ACHTERBROEK B uitgest.
20/11/2010 11:00 EXC. ESSEN B MARIABURG B
27/11/2010 10:30 MARIABURG B KFC ZWARTE LEEUW B
11/12/2010 10:30 MARIABURG B K. WUUSTWEZEL FC B uitgest.
18/12/2010 11:15 BRECHT C MARIABURG B uitgest.
08/01/2011 10:30 MARIABURG B R. CAPPELLEN FC B uitgest.
15/01/2011 10:00 MARIA T.HEIDE A MARIABURG B uitgest.
22/01/2011 10:30 MARIABURG B WILDERT B 7 – 2
29/01/2011 12:30 BRECHT B MARIABURG B
05/02/2011 10:30 MARIABURG B K. GOOREIND VV B 2 – 11
12/02/2011 13:30 ST. JOB B MARIABURG B 7 – 1
19/02/2011 10:30 MARIABURG B KALMTHOUT B 6 – 12
26/02/2011 09:30 ACHTERBROEK B MARIABURG B
05/03/2011 10:30 MARIABURG B EXC. ESSEN B
12/03/2011 12:30 KFC ZWARTE LEEUW B MARIABURG B
19/03/2011 10:30 MARIABURG B ACHTERBROEK B
26/03/2011 10:30 PUTTE SK B MARIABURG B 5 – 5
02/04/2011 10:30 MARIABURG B K. WUUSTWEZEL FC B

 

09/04/2011 11:15 BRECHT C MARIABURG B
16/04/2011 10:30 MARIABURG B R. CAPPELLEN FC B

18/12 Terugwedstrijd: 11:00 Berendrecht – KMVK